می لرن

آموزش آنلاین وب
0

چگونه بدون ورزش 22 کیلو وزن کم کردم

خانه » دانلود » چگونه بدون ورزش 22 کیلو وزن کم کردم
50000 تومان
اطلاعات دوره
تعداد دانشجو
15
مدت دوره
تعداد درس ها
50000 تومان – خرید

مدیر سایت

درباره استاد
اشتراک گذاری محصول

بیشترین زمان

با بالاترین کیفیت تدریس

اساتید مجرب

بهترین استاد های ایران

ویدیو با کیفیت

دارای ضمانت نامه کیفیت

دسترسی ایمن

تنها خودتان یاد بگیرید

آیا درگیر چاقی مفرط هستید؟ آیا تلاش کرده‌اید وزن کم کنید اما ظاهراً نمی‌توانید موفق شوید؟ اول از همه، باید بدانید که شما تنها نیستید. کاهش وزن چالش است. خبر خوب این است که منابع مختلفی هستند که می‌توانند در مدیریت کاهش وزن و چاقی به شما کمک کنند.

اگر شما هم مثل من ورزش کردن را دوست ندارید، نگران نباشید، برای کاهش وزن لازم نیست حتماً ورزش کنید. بهترین قسمت داستان این است که برای کاهش وزن لازم نیست خودتان را از چیزی محروم کنید.

جایگزین‌های سالم‌تری نسبت به غذاهای فرآوری‌شدۀ ناسالم که عادت کرده‌اید بخورید وجود دارند. کاهش وزن آن‌قدر زندگی مرا تغییر داده است که احساس می‌کنم باید این کتاب را بنویسم تا به شما کمک کنم. به خواندن این کتاب ادامه دهید تا ببینید چطور می‌توانید وزن کم کنید و شما هم زندگی‌تان را تغییر دهید. خیلی خوشحالم که داستان کاهش وزن 22 کیلویی خود بدون هیچ ورزشی در طول 7 ماه را با شما به اشتراک می‌گذارم. بله، موفق شدم! هدفم از به اشتراک گذاشتن داستان موفقیتم در کاهش وزن این است که اگر درگیر کاهش وزن هستید به شما کمک کنم. می‌دانم این درگیری چقدر سخت است، خودم تجربه‌اش کرده‌ام و می‌دانم که می‌تواند خیلی ناامیدکننده باشد. اما برایتان خواهم گفت چطور بر این مسئله فائق آمدم و برای کاهش وزنم چه کار کردم.

50000 تومان – خرید
در صورت نیاز به راهنمایی مشکل خود را از طریق تلگرام به شماره 09199617027 یا آیدی OnlineSmartDoctor@ ارسال کنید.

آموزش های مرتبط